Služby

Provádíme čalounické práce. Používáme kvalitní tuzemské materiály i čalounické látky z dovozu, které si můžete vybrat ze vzorníků. Podle použití nábytku a jeho zatížení vám doporučíme látku čalounění i výplňový materiál. Zhotovujeme rovněž čalounění z koženky i pravé kůže. Obrátit se na nás můžete nejenom v případě, že se vám prosedělo oblíbené křeslo ale zejména když potřebujete provést:

opravy a čalounění soudobého nábytku - čalouníme kuchyňské lavice a židle, křesla a sedací soupravy, taburety, postelová čela atd.,

renovace historického nábytku – restaurujeme historický čalouněný nábytek jako jsou např. sofa, chaise longue, válendy, otomany, klubovky, ušáky, gauče, židle, podnožky apod. Vyměňujeme prasklé nebo poškozené pružiny a vkládáme nový výplňový materiál. Pomocí původních technologií opět vzkřísíme zašlou krásu starého nábytku.

čalounění a polstrování zdí a dveří – čalouněné stěny a dveře mají kromě příjemného vzhledu také velmi dobré zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Nechte si udělat čalounění za postel nebo polstrování vstupních dveří bytu či kanceláře. Vaše bydlení bude ještě příjemnější.

Na některé naše práce se můžete podívat ve fotogalerii.